EN

  • EN

  • UA

  • EN

  • UA

Вступні до магістратури

Для охочих вступати до магістратури у 2024 році проводитимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), а також єдиний вступний іспит (ЄВІ).
ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.
ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).
Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році для конкурсного відбору зараховуватимуть бал (бали):- ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року – для вступу на спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування, галузі знань 28 Публічне управління та адміністрування.
Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 7 до 29 травня включно. Реєстрацію осіб, які бажатимуть взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.
Зразок заяви

ЄВІ: тест загальної навчальної компетентності

демонстраційний варіант

ЄФВВ: предметний тест з управління та адміністрування 

демонстраційний варіант

Магістр

Illustration

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ФАХОВОГО ВИПРОБУВАННЯ

для абітурієнтів, які поступають на навчання
за другим (магістерським) рівнем
спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

ПРОГРАМАВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

(англійська/ німецька/французька)Ступінь вищої освіти: магістрСпеціальність: 281 «Публічне управління та адміністрування»